MÖBLER / Bord / Skrivbord 14954256
nr 1495 4256
Skrivbord
med uppsats, valnöt, sent 1800-tal. Bredd: 92. Djup: 54 cm, höjd: 107 cm
Kondition: fläckar, slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:07:49
4/10 17:30:24
500 kr
8/10 10:38:05